گروه بازرگانی رادمان
یکشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۰
خانه / قهوه ساز اسپرسو / قطب فروش بهترین دستگاه اسپرسو

قطب فروش بهترین دستگاه اسپرسو

فروش بهترین دستگاه اسپرسو از طریق نمایندگی های فروش موجود در سراسر کشور امکان پذیر است. به منظور آشنایی بیشتر با قهوه اسپرسو و انواع دستگاه های اسپرسو این مطلب را مطالعه کنید.

فروش بهترین دستگاه اسپرسو

بازار فروش دستگاه اسپرسو

اسپرسو نوعی قهوه غلیظ است که در اوایل قرن بیستم میلادی در شهر میلان در کشور ایتالیا ابداع شد. قهوه اسپرسو، یک نوشیدنی تلخ اما در عین حال دلپذیر بوده که امروزه در بیشتر فروشگاه های قهوه و کافی شاپ های موجود در سطح کشور یافت می شود.
اسپرسو نوعی دانه قهوه نیست بلکه روشی برای تهیه قهوه بوده و قهوه اسپرسو یکی از محبوب ترین انواع قهوه در دنیا به شمار می رود. از دلایل محبوبیت اسپرسو می توان به سرعت بالای تهیه قهوه، غلظت بالای قهوه خروجی، تأثیر گذاری زیاد و سرعت در تأثیر گذاری بر بدن اشاره کرد.
با توجه به طرفداران بسیار زیاد این نوشیدنی در دنیا، امروزه دستگاه های بسیاری برای تهیه آن ساخته شده و برندهای مختلفی در زمینه تولید این دستگاه ها فعالیت می کنند.
در ایران نیز، با توجه به افزایش تعداد کافی شاپ های موجود در سطح کشور و همچنین تمایل بیشتر افراد به نوشیدنی هایی نظیر اسپرسو، کاپوچینو و …، خرید و فروش انواع دستگاه اسپرسو بازار بسیار گسترده ای را به خود اختصاص داده است.

فروش بهترین دستگاه اسپرسو

نمایندگی فروش بهترین دستگاه اسپرسو

قهوه اسپرسو یکی از پرطرفدارترین انواع قهوه به شمار می رود. همانگونه که پیش از این به آن اشاره شد، اسپرسو روشی جهت تهیه قهوه است؛ به عبارت دیگر، قبل از اختراع دستگاه اسپرسوساز نوشیدنی با عنوان قهوه اسپرسو وجود نداشت.
اسپرسوساز در تهیه بسیاری از نوشیدنی ها مثل کاپوچینو ، کافه لاته ، کافه ماکیاتو ، کافه آمریکانو و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
در دنیا برندهای معروفی در زمینه تولید دستگاه اسپرسو با کیفیت فعالیت دارند که از آن جمله می توان به برندهایی نظیر فیلیپس، مولینکس، بوش، گاستروبک و … اشاره کرد.
بهترین دستگاه های اسپرسوساز در ایران از طریق نمایندگی های معتبر این برندها در دسترس هستند؛ به عبارت دیگر، خرید و فروش این دستگاه ها به روش های حضوری و غیرحضوری، عمده و جزیی از طریق نمایندگی های فروش هر برند، فروشگاه های لوازم خانگی و فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است.

فروش بهترین دستگاه اسپرسو

تهیه قهوه اسپرسو با استفاده از دستگاه اسپرسوساز

به طور کلی هر اسپرسوساز از اجزا زیر تهیه شده است:

  • گروپ هد (Head Group)
  • پرتافیلتر (Porta filter)
  • سبد پرتافیلتر (Portafilter Basket)
  • نازل بخار

به منظور تهیه قهوه اسپرسو با کیفیت و طعمی بی نظیر لازم است تا نکاتی را مد نظر قرار دهید. به طور کلی مراحل آماده کردن قهوه اسپرسو با استفاده از دستگاه اسپرسو به شرح زیر است:

  1.  مخزن دستگاه را تا بیشینه ظرفیت دستگاه آب کید. دقت داشته باشید که آب حتماً سرد و بدون املاح اضافی باشد زیرا وجود املاح به شدت بر کیفیت قهوه تأثیرگذار خواه بود. بهترین آب برای استفاده چه در دستگاه اسپرسو ساز برقی و چه گازی آب تصفیه شده می باشد.
  2.  دستگاه را روشن کنید تا آب گرم شود. زمانی که احساس کردید دستگاه به خوبی گرم و آماده شده است به مرحله بعد بروید.
  3.  پورتافیلتر را در جای خود در قسمت هد گروپ قرار داده و دکمه کارکرد دستگاه را فشار دهید. اجازه دهید تا دستگاه چند ثانیه کارکرده و آب جوش از آن خارج شود. پس از قطع جریان آب درون پرتا فیلتر و سطح بیرونی هدگروپ را به وسیله یک پارچه خشک و تمیز نمایید.
  4.  قهوه مورد نظر را آسیاب کنید. توصیه می شود که همیشه به اندازه میزان مصرف قهوه را آسیاب کنید تا همیشه قهوه تازه داشته.
  5.  حدود ۱۸ تا ۲۱ گرم از پودر قهوه را درون سبد پرتافیلتر ریخته و آن را فشرده کنید.
  6.  پرتا فیلتر را در جای خود قرار داده و دستگاه را روشن نمایید. اگر دستگاه مورد استفاده از نوع تمام اتوماتیک است، با توجه به یک یا دوکاپ بودن پرتافیلتر دکمه مورد نظر را فشار دهید تا عملیات تهیه قهوه گردد و در غیر این صورت دکمه شروع را بفشارید و پس از رسیدن فنجان به وزن مورد نظرتان دکمه قطع آب را فشار دهید تا عملیات خروج قهوه پایان یابد.

فروش بهترین دستگاه اسپرسو

فروشگاه های اینترنتی عرضه بهترین دستگاه اسپرسو

اگر از طرفداران پر و پا قرص قهوه اسپرسو هستید، می توانید با مراجعه به سایت فروش این محصول نسبت به خرید انواع اسپرسوساز ها را با بهترین قیمت و گارانتی معتبر اقدام نمایید.
این سایت ها با ارائه اطلاعات دقیق و مشخصات کامل محصولات شما را در خرید بهترین دستگاه اسپرسو با قیمتی مناسب کمک خواهند کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

دستگاه قهوه ساز نوا

قیمت دستگاه قهوه ساز نوا ۱۴۸ اسپرسو

قیمت دستگاه قهوه ساز نوا ۱۴۸ اسپرسو چقدر است؟ آیا این دستگاه می تواند به …