گروه بازرگانی رادمان
جمعه , ۱ بهمن ۱۴۰۰
خانه / سیلو قهوه / قیمت سیلو قهوه رومیزی استیل

قیمت سیلو قهوه رومیزی استیل

قیمت سیلو قهوه استیل چطور تعیین می شود؟ آیا قیمت سیلو قهوه رومیزی با سیلو دیواری تفاوت دارد؟ چرا بعضی از سیلوهای قهوه تفاوت قیمت وحشتناکی با سایر انواع ِ آن دارند؟ خوب برویم این سوالات را بررسی کنیم. ابتدا باید چک کنیم که سیلو از چه چیزی ساخته می شود. بنابراین ابتدا باید چک کنیم چند نوع سیلو وجود دارد.

انواع سیلو قهوه

انواع سیلو قهوه مورد استفاده در فروشگاه ها و کافه ها در دو دسته اصلی قرار می گیرند.

  • سیلو قهوه دیواری
  • سیلو قهوه رومیزی

متریال مورد استفاده در ساخت این سیلوها می تواند متفاوت باشد. بعضی از کارگاه ها از فلز برنج برای ساخت سیلوهای قهوه استفاده می کنند که قطعا محصول آن ها قیمت بسیار بالایی خواهد داشت. خیلی از کارگاه ها برای اینکه محصول نهایی قیمتی مقرون به صرفه برای خریداران داشته باشد؛ از فلز آن استفاده می کنند که البته روی آن در نهایت آبکاری نانو یا … انجام می شود. اما دسته بعدی سازندگان سیلو، کسانی هستند که از ورق های استیل برای ساخت انواع سیلو قهوه بهره می برند. قطعا قیمت سیلوهایی که از استیل ساخته شده اند بیشتر از انواعی است که با آهن تولید شده اند.

و حتی ورق های استیل ضخامت متفاوتی دارند که باز در قیمت سیلو رومیزی استیل تاثیر گذار است. بنابراین هرگز نمی توان قیمت سیلو قهوه دو کارگاه را با هم مقایسه کرد مگر اینکه دقیقا مانند هم تولید شده باشند با متریال و مواد اولیه کاملا مشابه.

انواع سیلو قهوه

متریال بعدی که در قیمت سیلو تاثیر می گذارد، شیشه است. نوع شیشه مورد استفاده در قسمت جلوی سیلو، می تواند کاملا متفاوت باشد. ممکن است کسی از شیشه پیرکس در کارگاه خود استفاده کند که در این صورت قیمت سیلوهای تولیدی اش به شدت افزایش پیدا می کند. بعضی از کارگاه ها نیز از پلکسی گلاس به جای شیشه استفاده می کنند.

با این اوصاف قیمت سیلو رومیزی استیل را بهتر است از کارگاه مورد نظر بپرسید و قیمت ها را با در نظر گرفتن شرایط ساخت، مقایسه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798