گروه بازرگانی رادمان
یکشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۰
خانه / قهوه سبز / قهوه برزیل ریو سبز قیمت عمده

قهوه برزیل ریو سبز قیمت عمده

قهوه برزیل ریو که به شکل سبز هم وارد بازار ایران می شود از فروش بالایی برخوردار است. اکثر مشتریان این سوال را دارند که با چه میزان حجم خرید می توانند به قیمت عمده قهوه دست یابند؟ قهوه های سبز دارای کیسه های ۶۰ کیلوگرمی هستند و حداقل میزان سفارش بر پایه این مقدار است و در این حجم نیز می توانیم بهترین قیمت را ارائه نماییم.

یکی از بازارهای پررونقی که امروزه نه تنها در ایران بلکه در جهان ایجاد شده است مربوط به بازار قهوه و تجهیزات قهوه می باشد. در فعالیت های رستری، نیاز گسترده ای به خرید قهوه سبز می باشد.

قهوه برزیل ریو در میان قهوه های سبز موجود، با توجه به مشخصه هایی که دارد سرآمد قهوه های دیگر است.

قهوه برزیل ریو

بهترین رست برای قهوه برزیل ریو چیست؟

قهوه های برزیل ریو برای تهیه قهوه اسپرسو بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. از همین رو بهترین رستی که می توان برای این دانه های قهوه سبز پیشنهاد نمود، رست مدیوم یا شکلاتی و دارک رست می باشد.

قهوه های مدیوم رست برزیل همواره دارای بهترین عطر و طعم می باشند و بوی زیاد این نوع قهوه ها هم از ویژگی های شاخص آن ها به حساب می آید.

استفاده از این قهوه های عربیکا در میکس با قهوه های روبوستا هم می تواند به ارائه یک طعم ایده آل و متفاوت کمک نماید.

طعم ترشی خوب، تلخی متوسط و کافئین متوسط از مشخصه های اصلی قهوه های برزیل عربیکا می باشد.

قهوه برزیل ریو

خرید عمده انواع قهوه سبز

همانطور که می دانید قهوه های سبز دارای تنوع بسیار زیادی می باشند از همین رو داشتن یک مرجع مطمئن برای خرید عمده قهوه می تواند کمک موثری در دستیابی به قیمت های مناسب و کیفیت تضمین شده نماید.

در حال حاضر فروش اینترنتی قهوه از بهترین راهکارهایی است که در رشد و رونق این صنعت تاثیر گذاشته است و در صورت تمایل به همکاری می توانید ارتباط خود را با واحد فروش رادمان برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

هر کیلو قهوه سبز

قیمت هر کیلو قهوه سبز درجه یک

قیمت هر کیلو قهوه سبز درجه یک در بازار های خرید و فروش با توجه …